Židé mu odpověděli: „Neříkáme správně, že jsi posedlý Samaritán?“
Tedy odpověděli Židé a řekli jemu: Zdaliž my dobře nepravíme, že jsi ty Samaritán, a ďábelství máš?
Židé mu odpověděli: “Neříkáme správně, že jsi Samařan a máš démona?”
„Vždyť to říkáme, jsi odrodilec a blázen,“ křičeli na něj Židé.