Židé jen žasli: „Jak to, že zná Písma, když se neučil?“
I divili se Židé, řkouce: Kterak tento Písmo umí, neučiv se?
Židé se divili a říkali: “Jak to, že se tento člověk vyzná v Písmech, když se tomu neučil?”
Překvapení Židé se divili: „Jak to, že se tak vyzná v Písmu, když na to nemá školy?“