Asi v polovině svátku Ježíš vešel do chrámu a začal učit.
Když pak již polovici svátku se vykonalo, vstoupil Ježíš do chrámu, a učil.
Když již bylo uprostřed svátků, vystoupil Ježíš do chrámu a učil.
Uprostřed oslav se Ježíš objevil v chrámu a začal kázat.