V lidu se o něm vedlo mnoho řečí; někteří říkali: „Je dobrý!“ a jiní zas: „Není! Jen obluzuje lidi!“
A mnoho řečí bylo o něm v zástupu. Nebo někteří pravili, že dobrý jest, a jiní pravili: Není, ale svodí zástup.
A mezi lidem bylo o něm mnoho řečí. Jedni říkali: "Je dobrý", jiní říkali: "Není, vždyť svádí zástup".