Dohodli se jen, že to nebude o svátcích, aby mezi lidmi nevypuklo povstání.
Ale pravili: Ne v den sváteční, aby snad nebyl rozbroj v lidu.
Říkali však: “Ne ve svátek, aby nenastalo pobouření mezi lidem.”
Dohodli se, že by to nemělo být o velikonočních svátcích, aby to nevzbudilo rozruch mezi shromážděnými poutníky.