Stáli tam však vrchní kněží a znalci Písma a usilovně ho obviňovali.
Stáli pak tu přední kněží a zákoníci, tuze na něj žalujíce.
Stáli tam velekněží a učitelé Zákona a prudce ho obviňovali.
Zato přítomní kněží a zákoníci se předháněli v obviňování.